Parayı Bulduk (2017) Yerli Film 720p HD Film indir » Film indir - Dizi indir - HDindir.Org | HD Film İndir, HD Dizi İndir En İyi Filmler İndir Full HD İndir.

İmleri Parayı Bulduk (2017) Yerli Film 720p HD Film indir

İsmi:
Parayı Bulduk (2017) Yerli Film 720p HD Film indir
Değerlendirme:
Yıl, Ülke:
2017
Yönetmen:
İhsan Taş
Oyuncular:
Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali
Süre:
1 Saat 33 Dakika
Tags:
İndir:
Dosyayı indir

Dosya Boyutu - 1.34 GBOkudum Kabul Ediyorum.Parayı bulduk indir ile karşınızdayız. Filmi sizlere 720p kalitede ve 4 farklı indirme linki ile sunuyoruz. Filmin konusunda Çok akıllı bir kadın olan Nermin kumarhane müdürlüğü yapmaktadır; fakat kumar oynatmak yasaktır. Yakalanmamak için bir dizi önlem alan Nermin kumarhaneye film seti havası verir. Fakat bu hiç de iyi bir fikir olmayacaktır. Figüranlık yapan Artist Kemal, kumarhaneyi gerçek bir film seti zanneder ve işe başlar. Sette çalıştığını zanneden Kemal çok mutludur ancak bu mutluluk kısa sürecektir. Bir dizi komik olay onları beklemektedir.
Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci gibi ünlü oyuncuların rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda İhsan Taş oturuyor. Filmin senaryosu da İhsan Taş'a ait. HDindir.org ekibi olarak keyifli seyirler dileriz.
Rar Şifresi: www.hdindir.orgBu metin yerine, reklamın çıkış kodunu yazın.